اشراقی فقط نام بیت امام را یدک می‌کشد/دادستان وارد صحنه شود

محمدرضا شالیکار در واکنش به توهین نعیمه اشراقی به خانواده شهدا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل اظهار داشت: به عنوان فرزند شهید هیچ زمانی دست از آرمان‌های پدرانمان بر نمی‌داریم چون پدرم و همسنگرانشان از جان خود گذشتند و ما هم آمادگی داریم جان ناقابل خود را فدای این انقلابی که حضرت امام (ره) آن را برای آیندگان ترسیم کرد، کنیم.

وی افزود: اگر حضرت امام راحل زنده بود کسی جرات توهین به خانواده شهدا را داشت؟ و اجازه می‌داد نوه ایشان چنین سخنان توهین‌آمیزی را بزنند و دست به تحریف سخنان گهربار امام (ره) بزنند.

این فرزند شهید یادآور شد: خانم اشراقی مانند نوه ناخلف امام (ره) که طردشان کردند، برای ما ایشان طرد شده است و نوه امام(ره) نمی‌دانیم چون که ایشان علاوه بر متوهم بودن و توهین کردن، دروغگو نیز هستند، اول گفتند کار ایشان نبوده ولی بعد صفحه فیسبوک خودشان را بستند.

وی ادامه داد: بعید به نظر می‌رسد این خصوصیات که ایشان به عنوان نوه امام (ره) دارند با یک رهبر مبارز بزرگ جهانی با آن اندیشه‌های آسمانی سازگار باشد و ایشان اسم بیت امام راحل را فقط یدک می‌کشد.

شالیکار یادآور شد: آرمان‌های امام و شهدا تاریخ مصرف ندارد و اگر همه چیز کهنه شود خون شهید کهنه نمی‌شود.

وی تصریح کرد: از دادستان کل کشور می‌خواهم سکوت نکند و به عنوان مدعی‌العموم وارد صحنه شود تا از این به بعد، شاهد چنین توهین‌هایی به این خانواده‌ها که به فرموده امام (ره) چشم و چراغ ملت هستند نباشیم.

/ 0 نظر / 21 بازدید